Pozbawienie władzy rodzicielskiej

Adwokat Alimenty Łódź

Pozbawienie władzy rodzicielskiej
Alimenty Łódź

W SWB Kancelaria Prawna specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych usług prawnych osobom poszukujących wsparcia w zakresie spraw alimentacyjnych. Indywidualnie podchodzimy do każdej sprawy – analizujemy sytuację i doradzamy podjęcie odpowiednich działań.

Łódź alimenty – profesjonalne doradztwo prawne

Zdajemy sobie sprawę, że każda sprawa alimentacyjna jest unikalna i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego nasza współpraca rozpoczyna się od dokładnego zrozumienia sytuacji i doradztwa. Ponadto nasz adwokat i radca prawny w Łodzi może reprezentować klienta w kontaktach z drugą stroną, a także przed sądem.

Posiadamy szerokie doświadczenie w różnych aspektach, obejmujących nie tylko alimenty, ale także sprawy rozwodowe. Jeśli planujesz zakończyć związek małżeński, to skorzystaj z naszej pomocy – to doskonała okazja, żeby ustalić szczegóły dotyczące alimentów. Jeśli potrzebujesz wsparcia, to zapoznaj się z naszą ofertą: adwokat sprawy rodzinne Łódź, adwokat rozwód Łódź.

Alimenty adwokat Łódź – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W naszym zespole posiadamy doświadczonych adwokatów oraz radców prawnych, którzy oferują profesjonalne usługi prawne, skoncentrowane na uzyskaniu najlepszych wyników dla naszych klientów. To specjaliści z zakresu prawa rodzinnego, co ułatwia korzystne zakończenie sporów.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw alimentacyjnych – nie udajemy się od razu na kosztowną i czasochłonną drogę sądową. Wiele sporów udaje się rozwiązać polubownie (nasi adwokaci oraz radcy są mediatorami wpisanymi na listę mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Łodzi). Jednocześnie indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i dostosowujemy działania do jego celów i specyfiki każdej sprawy. Adwokat alimenty Łódź – kto może skorzystać z naszej pomocy?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z pomocy w kwestii alimentów, to odpowiedź jest najprawdopodobniej twierdząca. Skontaktuj się z nami, a skonsultujemy Twoją sytuację i pomożemy doradzić odpowiednie działania. Kto i kiedy powinien wybrać się do adwokata alimenty?

  • Rodzic starający się o alimenty od drugiego rodzica – jeśli jeden opiekun chce uzyskać alimenty od drugiego, to w niektórych przypadkach konieczne może być skorzystanie z pomocy prawnej.
  • Dzieci – dorosłe dzieci także mają prawo do alimentów, zwłaszcza gdy kontynuują naukę i rodzice, jeśli nie są w stanie sami się utrzymać, mogą ubiegać się o alimenty od dzieci.
  • Małżonek – w niektórych sytuacjach były mąż lub żona mogą ubiegać się o alimenty. Dotyczy to zwłaszcza rozwodów z orzeczeniem o winie.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, to skontaktuj się z nami. Nasz adwokat Łódź i radca prawny jest dostępny do Twojej dyspozycji. Prowadzimy nie tylko sprawy rodzinne i cywilne, ale także procesy karne. Dlatego jeśli potrzebny jest Ci adwokat Łódź sprawy karne, to także zapraszamy do kontaktu.

Za tę praktykę kancelarii odpowiada

ul. Piotrkowska 211 lok. 6/6A,
90-451 Łódź

sekretariat@kancelariaswb.pl

+48 603 762 773


© 2022 Kancelaria Swaton Wasilewski Bakalarczyk Bednarski Adwokat i Radcowie Prawni Spółka Partnerska.

Designed and powered by: Coolbrand