Radca Prawny Łódź

Porady i Pomoc PrawnA

Radca prawny Łódź to zaufany partner zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Oferujemy profesjonalną i rzetelną obsługę prawno-doradczą. Nasza kancelaria kładzie szczególny nacisk na świadczenie usług zgodnie z obowiązującym prawem, co stanowi fundament działalności. Jesteśmy świadomi, że prawo jest dynamiczną dziedziną, dlatego wszyscy pracownicy stale aktualizują swoją wiedzę, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom klientów.

Porady prawne łódź

Działając zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i zawodowymi, dbamy o to, aby każde zlecenie było realizowane z należytą starannością i zaangażowaniem. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników i radców prawnych, których głównym celem jest osiągnięcie optymalnych rozwiązań dla naszych klientów, przy zachowaniu pełnej transparentności i zrozumiałego przekazu.

Jako kancelaria, która stawia na stały rozwój i doskonalenie, jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym sprawom prawno-biznesowym. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i wszechstronnej wiedzy prawniczej zapewniamy kompleksową pomoc w różnorodnych dziedzinach prawa. 

Zakres porad prawnych

Nasza kancelaria oferuje szeroki zakres porad prawnych, obejmujący różnorodne dziedziny prawa. Bogate doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy specjalistycznej naszych prawników sprawiają, że jesteśmy w stanie doradzić w sprawach związanych z prawem cywilnym, handlowym, rodzinnym, karnym, pracy, oraz wieloma innymi.

W obszarze prawa cywilnego świadczymy pomoc w sprawach dotyczących umów, spadków, czy też sporów sądowych. Natomiast w obszarze prawa handlowego wspieramy naszych klientów w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, negocjacji umów handlowych, czy rozwiązywania sporów związanych z kontraktami biznesowymi.

Jeśli chodzi o prawo rodzinne, służymy wsparciem w sprawach dotyczących rozwodów, podziału majątku, ustalania kontaktów z dziećmi oraz alimentów. Natomiast w obszarze prawa karnego reprezentujemy klientów zarówno w sprawach karnych. W obszarze spraw spadkowych kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawno-doradczą, pomagając klientom w procesie dziedziczenia oraz sprawach związanych z rozporządzeniem majątkiem po zmarłych. Nasi doświadczeni prawnicy pomagają w sporządzaniu testamentów, umów o dziedziczenie, a także reprezentują klientów w sprawach spadkowych przed sądami.

Nieustannie rozwijając nasze kompetencje i śledząc zmiany w przepisach prawa, jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym i wymagającym sprawom prawno-biznesowym. Dla naszych klientów gwarantujemy kompleksową, rzetelną i profesjonalną pomoc prawna, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Adwokat Łódź to m.in.:

  • obsługa przedsiębiorców, 
  • obsługa organizacji pozarządowych,
  • obsługa procesów inwestycyjnych.

Pomoc prawna to także adwokat Łódź sprawy karne i adwokat sprawy rodzinne Łódź

Nieustannie dążymy do tego, aby nasza kancelaria radcy prawnego Łódź była miejscem, gdzie każdy klient może liczyć na profesjonalizm, zaufanie i rozwiązania zgodne z przepisami. Wierzymy, że działania naszej kancelarii radców prawnych Łódź przyczyniają się do budowania zaufania społecznego w obszarze usług prawnych oraz wspierają klientów w osiągnięciu celów biznesowych i osobistych.

Za tę praktykę kancelarii odpowiada

ul. Piotrkowska 211 lok. 6/6A,
90-451 Łódź

sekretariat@kancelariaswb.pl

+48 603 762 773


© 2022 Kancelaria Swaton Wasilewski Bakalarczyk Bednarski Adwokat i Radcowie Prawni Spółka Partnerska.

Designed and powered by: Coolbrand